Warsaw Zouk Festival
18-21 Sty 2018

home / parties / djs /

WSTECZ
DJE

potwierdzeni!

dj-soulz

DJ SoulZ

Polska

DJ Soul jest znany ze zmysłowego Zouka, idealnego do wyrażania muzykalności. W jego urozmaiconym repertuarze znajuje się także niezmiksowane RnB, pop oraz liryczne utwory i ballady a także dubstep i chillstep. Gra on wszechstronne rodzaje tradycyjnego zouka i jego pałające energią sety, zawsze potrafią rozpalić parkiet do czerwoności.

Jego pseudonim SoulZ pochodzi od stylu Zouka: SoulZouk, który został opracowany przez znanego w Brazylii instruktora China z Rio de Janeiro. SoulZouk koncentruje się na kontakcie w tancu, delikatności, wygodzie partnerki i izolacji ruchów ciała. SoulZ jest zagorzałym promotorem jego metodologii tanecznej. Przez swoją muzykę satara się on odtworzyć jakości tego stylu.

Jego kariera DJa zaczęła się w 2008 roku z muzyką latino i Salsą. Z powodzeniem grał on na wielu imprezach w całej Szkocji. W 2011 roku po przeprowadzce do Londonu związał się z kwitnącą w tym mieście sceną Bachaty. W 2012 roku SoulZ odkrył brazylijski Zouk i rok później zaczął grać tą muzykę na imprezach w Londynie. Obecnie jest on zapraszany po całej Europie na imprezy zoukowe, włączając główne festiwale jak Brno ZoukTime, Helsinki Zouk Festival, Bachaturo, Zurich Zouk Congress i wiele innych.

DJ Sens

DJ Sens

Polska

Jacek “DJ Sens” Zaczal swoja przygode z Zoukiem 3 lata temu. Po pierwszym
zauroczeniu tancem uczyl sie w polsce, przy okazji odwiedzajac wiekszosc festivali
europejskich. Nastepnym krokiem w tym cudownym hobby bylo granie na imprezach
i congresach. Zdecydowanie zakrecony na punkcie wolnej zmyslowej muzyki (stad
ksywka), czasem liryczno-instrumentalne kawalki bez beatu. Do jego muzyki
tanczylisce na imprezach, festivalu Zouk Libre, Zouking Warsaw oraz Bachaturo.

weronika

DJ Vera

Polska

Weronika jako tancerka początkowo była związana z polską sceną salsową, jednak od dwóch lat nie wyobraża sobie życia bez zouka. Od niedawna jest DJ-em na warszawskich imprezach zoukowych. Każdą wolną chwilę poświęca na eksplorowanie muzyki, która doskonale oddaje klimat zouka. Gra różnorodnie, a w jej setach nie brakuje wpływów rnb czy lirycznych aranżacji kultowych utworów.

dj-alexx

A Alexx

Polska

dj-zeal

DJ Zeal

Polska

DJ Dunaj

DJ Dunaj

Polska

daniel

DJ HushZ

Polska

magdaflis

DJ Miss Flis

Polska

DJ Ra

DJ Ra

Litwa

viking

DJ Viking

Norwegia

quince

DJ Quince

Polska

djmak

DJ Mak

Francja

DJ Guido Zoukeiro

DJ Guido Zoukeiro

Austria

DJ Howi

DJ Howi

Polska

DJ SerUno

DJ SerUno

Niemcy