Warsaw Zouk Festival
17-20 Sty 2019

home / tickets / buy /

WSTECZ
KUP

.

 

Płatność online Aktualny cennik biletów dostępny jest tutaj

Przed przejściem do płatności on-line proszę się zapoznać z “Warunkami zakupu” (poniżej). Kontynuacja procesu płatności on-line jest równoznaczna z zaakceptowaniem “Warunków zakupu” i naszej “Polityki Prywatności“. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem “Centrum Rozliczeniowego Dotpay”. Polecamy używanie przeglądarki Google Chrome!

Warunki zakupu Dokonując zakupu dowolnego passa na 6th El Sol Warsaw Zouk Festival wyrażają Państwo zgodę na poniższe warunki:

ZWROT PASSÓW

Przy zakupie passa obowiązuje 14-dniowa polityka zwrotu. Po 14-stym dniu od daty zakupu nie przyjmujemy zwrotów passów.

ODSPRZEDAŻ PASSÓW

Odsprzedaż passów i zmiana nazwiska przypisanego do passa może zostać dokonana tylko 1 raz. Po dokonaniu jednej zmiany nie można dokonać więcej zmian dla danego passa.

  • Odsprzedaż passów i zmiana nazwiska przypisanego do passa możliwa jest tylko do 12 stycznia 2018 r. Po tym terminie nie dokonujemy już zmian.
  • Zmieniając nazwisko przypisane do passa nowy właściciel passa dopłaca różnicę między jego ceną nominalną (obowiązującą w dniu zakupu passa przez pierwotnego nabywcę), a aktualnie obowiązującą ceną w dniu zmiany nazwiska / odsprzedaży passa przelewem na rachunek bankowy organizatora do 12 stycznia 2018 r.

WYMIANA PASSÓW

  • Możliwa jest wymiana typu passa na inny, o ile łączy się to z rozszerzeniem zakupionego pakietu festiwalowego. W tym celu należy zgłosić chęć wymiany passa i dopłacić różnicę w cenie między aktualną ceną nowego passa (zgodnie z cennikiem na dzień wymiany) a wcześniej zapłaconą kwotą, przelewem na rachunek bankowy organizatora lub w biurze festiwalowym.
  • Zmniejszenie pakietu festiwalowego/rodzaju passa traktujemy jako zwrot i obowiązuje przy tym 14 dniowa polityka zwrotu.

EBILETY I OPASKI FESTIWALOWE

  • Podstawą do wydania opaski i wstępu na wydarzenie jest IMIENNY EBILET (wydrukowany/na telefonie) otrzymany emailem tuż po dokonaniu zakupu przez system rejestracji online. W przypadku nieotrzymania biletu bezpośrednio po potwierdzonej transakcji prosimy o natychmiastowy kontakt z organizatorem.
  • Noszenie opasek festiwalowych podczas trwania całego festiwalu jest obowiązkowe.
  • Jesteście Państwo upoważnieni do 1 opaski festiwalowej na całe wydarzenie. Wymieniamy je tylko w przypadku, gdy nastąpi jej zniszczenie z przyczyn niezależnych od użytkownika. W takiej sytuacji należy przynieść zniszczona opaskę do biura festiwalowego i wymienić na nową.
  • Prosimy o zwrócenie uwagi w trakcie zakładania opaski w biurze festiwalowym, czy nie jest za ciasna albo szeroka, gdyż nie może to być powodem reklamacji opaski.

Cieszymy się, że razem z nami tworzycie Państwo scenę taneczną w Polsce.

Dziękujemy za zaufanie. Do zobaczenia na parkiecie!

Anna Chagowska, Zuzanna Sadowska & Warsaw Zouk Festival Team

Organizator CHAGOWSKA PRODUCTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPOLKA
KOMANDYTOWA
UL.LUDWIKA RYDYGIERA 13/294
01-793 WARSZAWA, POLSKA
NIP: 5252621566